1. kapitola - Dvojitý trest

5. srpna 2008 v 20:31 | Orion |  * HP povídka - A bude happyend ? **
Nová fanfikce ? Je to taková zkušební povídka... Snažila jsem se o jinej styl psaní... Osobně mám sice radši to spisovné , s lehčím humorem, ale prostě jsem se nudila :) Kritizujte , nadávejte , chvalte :) Jednoduše komentujte :)
P.A: Povídka obsahuje smyšlené postavy a možná i některá fakta budou pozměněna :)
Díky, vaše Orion

,,Ne!! Tak na tohle okamžitě zapomeň !" vřeštěla jsem na svou tetu,Profesorku Obrany proti černé magii,Alici Weaverovou.Právě mi totiž vybrala partnera na velký školní projekt a tím pádem i na ples.Jo,nedívejte se na mě tak,řekla jsem ples.A v žádným případě se nesmějte,protože až hodim tlamu a někoho zabiju svedu to na vás…,,Ne teto,to mi nemůžeš udělat,prostě ne ! S Remusem ne !!!" vřeštěla jsem a vůbec neposlouchala co říká.,,
,,Udni se.Dýchej zhluboka prosím tě.Prostě půjdeš s Remusem,už jsem o slíbila."oznámila jako hotovou věc.No já z toho hotová byla úplně maximálně.Dělat projekt s Lupinem znamenalo vidět ho každý den po vyučování a taky s nim dělat ty směšný pohyby na plese …Tancovat prostě NEUMIM a šmitec!!,,Teto nééééé….! Jak by ti bylo kdybys musela tancovat…no já nevim…třeba…" vymejšlela jsem rychle nějaký jméno…,,třeba…s Kratiknotem ?!? No ?" to jsem asi trochu přepískla.Teta je vysoká padesát tisíc metrů a chudák Kratiknot by jí nesahal ani po palec u nohy.No dobře no,z mého pohledu je vysoká padesát tisíc metrů.Z pohledu všech těch nenormálních lidí měřících víc než 165 centimetrů byla jen o trochu větší než je průměr.Magoři.Já přece nemůžu za to,že jsem takovej prcek…A na podpatky mě nedostanete…Nikdýýý!!!! No nic.Jen malý zamyšlení.,,Profesor Kratiknot už má partnerku,zatímco ty i Remus jste volní."zrudla hned.

Ach no volní jako ptáci…Remus musí bejt taky fakt příííšerně nadšenej ,že když mu teta řekla ,že mu sežene dokonalou partnerku,vybrala mě.Oujé,chyba lávky.Co lávky,mostu.Nejsem ošklivá…ale jsem strašný střevo.Remus,ten za sebou stopro má nejmíň 49 a půl lekcí tancování a já???? Sakra,málem bych ho začla litovat,mizeru.Ale jeho prostě nemůžu mít za partnera.!Navíc i k tomu projektu…No co,nechám ho to všechno udělat samotnýho a třeba se nase*e a pošle mojí tetičku k šípku on.Ale jeho né!! To bych fakt radši zůstala ptákem a odletěla na sever…ehm.Jsem divnej pták.Asi byste se měli začít očkovat proti ptačí chřipce.,,A daléékooo na severůůů je grooonskááá zéééém ,žijééé tááám eskymačkáááá i se svým ptááákéééém……." začala jsem si nevědomky zpívat a teta je otevřela pusu.,,Ty po mě chceš nějaký ústupky a přitom mě absolutně nebereš vážně!!! Běž.Na ples i na projekt prostě jsi s Lupinem.Smiř se s tím.Tečka.A ještě něco…běž mu to říct.Bude mít radost."vystrkala mě ven a zabouchla mi dveře před nosem.Zůstala jsem tam stát,jako absolutní magor s otevřenou pusou a v hlavě mi pořád hrála ta úchylná parodijní písnička,která mi zkazila veškerý zbytky naděje na záchranu.Který okno je tak vysoko abych se zabila až z něj vyskočim ? Ehhh…všechny.Detail.Tak se teda asi nezabiju nooo….Nejdřív pěkně umorduju Lupínka a pak se uvidí.Ve společence bylo plno,všichni se těšili až začnou s projektem.Teda,všichni sedmáci.Lupin seděl spokojeně v křesle a rozhlížel se kolem dokola,jako by vyhlížel tu ,,dokonalou partnerku" .Ostatní Poberti stopro zas něco tropili po hradě,takže jsem měla čistej vzduch…když už ho naseru tak pořádně :D:D,,Lupínkůůů??" zacvrlikala jsem a stoupla si těsně před něj.,,Uhni,nevidim."zavrčel a čekal až se milostivě uráčím a vystoupim z jeho zornýho pole.,,Hledáš mě ?" ptám se ho mile a zajistím si tak pozornost většiny místnosti.Ale takovou tu nenápadnou,všichni zírají a přitom si povídaj něco o krumpáčích a krásným počasí.,,Ne Hackmanová ,vyhlížím svojí partnerku.A ta jako ty fakt nevypadá."Odsekl a odstrčil mě.,,Néé?? A jak teda vypadá…? Ani ses nepochlubil že už někoho máš…"dotírala jsem a čekala jestli se chytne .Ou jé !! Zabralo to…ha,teď ho strhnu z toho jeho obláčku..Jen doufám,že všeci poslouchaj.,,Je chytrá.." řekne a ignoruje,že jsem se ptala na vzhled.,,Má světle modrý oči,je blondýna a hrooozně vysoká…" krmí nám uši.,,Takže tvůj přesnej opak Hackmanová."dodá a ušklíbne se.V místnosti to zašumělo škodolibým smíchem.Málem,opakuju MáLEM jsem zrudla.Tohle se mi nelíbí.Remus,takovej ma…-ech…ník ..,,Jo ??Vážně?Tak to je super Lupínku…",,Taky bych řekl.",,Zajímavý je,že profesorka mi teď řekla,že partnerku vybírá ona…"začala jsem se zase usmívat.,,A taky říkala ,že ti mám vzkázat,že už je vybraná…"

Nebelvírští zpozorněli a dokonce přestali řešit bouřku a nářadí na zahradu.Remus se nezmohl na slovo.

,, A k mé neskonalé smůle a hrůze,Remusi Lupine,jsem to já kdo s tebou bude v páru."

Teatrálně jsem se chytila za srdce.,, A tu habadůru s vysokou blondýnkou si schovej pro někoho kdo ti na to skočí zlato." dodala jsem a hrdě odkráčela.Urážet se přece nenechám.

Celá místnost vybuchla smíchy,jen Lup se chudák schoulil v křesle a s otevřenou pusou na mě zíral.Vlastně,všichni na mě zírali.Otočila jsem se abych jim zamávala a poslala vzdušné polibky,když v tom mě něco co letělo ze shora skolilo k zemi.,,Demetro Norellová ,já tě zabiju.." vymáčkla jsem ze sebe přidušeně.

,,P..p-promin ….omlouvala se v záchvatu smíchu a slezla ze mě.Nebelvírští očividně přestávali chápat a jen napůl vyděšeně ,napůl pobaveně čekali co se bude dít dál.Aby toho nebylo málo,z chlapeckých ložnic se vyřítil zbytek Pobertů -James, Sirius a nečekaně i Petr.,,Sigourney,co to tu vyvádíš proboha?" zděsil se Black a zvedl mě ze země.

,,Hrdě opouštím společenskou místnost,jestli sis nevšiml." odpovím mu a následována Demetrou se vydám do našich ložnic,tentokrát úspěšně.

Uvnitř se svalím na postel a Demetra vybuchne smíchy.

,,Dem,tohle není ani trochu vtipný,ses na mě rozmázla jak ptačí bobek…Ehh..teda proč jak,že ?"

,,Tím chceš říct jako co,že jsem PTAčí bobEk??"

,,Tý jo,Demetra to pochopila,zatleskáme jí!" smála jsem se tentokrát škodolibě já.Nevim co mě trefilo do hlavy,ale měkký to teda rozhodně nebylo.

,,Ty….ty…. počastovala jsem jí vším možným i nemožným co mě napadlo a hned jak se mi přestala točit hlava,to něco jsem zvedla a mrskla to po ní nazpět.Bohužel jsem minula,alespon tedy Demetru.

Bolestivé syknutí pocházelo ode dveří.

Profesorka Mc'Káč káč se na mě hrozivě šklebila a já jako bych jí najednou směla nahlédnout do hlavy.No nepřejte si vidět co mi má fantasie ukázala.

Natahování na skřipec.

Trhání nehtů.

Lámání nohou.

Kousání do nosu a do uší.

Oslintávání různých částí těla.

Líbání na….ehh.

Z mích myšlenek mě vytrhla Demetra.,,Nečum na ní jako na vraha."sykla mi do ucha a já si uvědomila jak asi vypadám.,,Ale…ale Paní profesorko,to je masochistické,to se nesmí…"koktala jsem a znovu si představila co všechno mi chce udělat.Zírala na mě jako na blázna.

,,Od kdy je na uklízení nepořádku kolem školy cokoli masochistického?" namítla a Demetra jen tak tak zadržovala smích.

Pomalu mi to docházelo,přišla mi dát trest na přání tety.Jako by nestačilo,že musím být s Lupinem.Dva tresty za jeden pitomej večer. Povzbuzující,vskutku.

,,A Madam Connelová,za tu ránu do hlavy vám přidávám dvě hodiny navíc."dodala než za sebou zabouchla dveře.Demetra se v křečích smíchu svalila pod postel.Oo,jak nečekané.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 helix helix | Web | 5. srpna 2008 v 22:10 | Reagovat

Ahoj,

To je super povídka!Určitě v ní pokračuj!Ani nevíš,jak si mě pobavila (zavinila si další hádku se sestrou.Přišla mě seřvat že má zítra brigádu tak ať se tady netlemim jak idiot :-D) ...

No,takže doufám že můj názor bude sdílet ještě víc lidí,a když ne,můžeš to napsat pro mě ne?( to byl vtip.) :-D

Navíc ,že by jít na ples s Lupinem byl trest?Vždyť Rem je super...ona dívka by si do domácnosti ani nemusela pořizovat domácího mazlíčka :) možná bych se o úplňku raději zavírala do sklepa ,ale mimo tenhle osudný den je Remus celkem fajn :)

tak se budu těšit na pokračování...ahoj!:)

2 Orion Orion | Web | 5. srpna 2008 v 22:17 | Reagovat

helix : jéjda , tak tý hádky je mi líto :) Ale mám radost, že tě pobavila...trochu jsem se bála aby ten humor nebyl trapnej :) Rem přece nemůže být v každý povídce super, to by byla nuda :)

3 helix helix | Web | 5. srpna 2008 v 23:12 | Reagovat

Orion : Mě tý hádky není líto,ona až bude něco potřebovat,přijde a já jí alespoň pořádně setřu :-P my se totiž vůbec neusmiřujeme,pohádáme se večer a ráno je to zase oukej (podle toho,jakou má náladu ):-D

No,nemusí být v každý povídce super,to je pravda :) Většinou to tak ale bývá no...jsem ráda že jsem u tebe narazila na jiné povídky,než na které jsem zvyklá...většinou čtu o samých tragédiích,smrti a Voldemortovi ( a i sama to tak píšu - to je vliv okolí) a teď čtu něco naprosto odlišného,prostě proti tomu všední věci,které mě alespoň pobaví :)

4 Rozinka Rozinka | Web | 11. srpna 2008 v 14:44 | Reagovat

Jééé :))) To je úžasný! Dáálekoo na sevééru je groonskáá zéém.... bože, málem jsem se zcvokla :))) V týhl epovídce jsi použila typický český humor, který by ani nejbystřejší Američan nepochopil, a to je velmi příjemné oživení. Taky je super, že píšeš o něčem jiném než o tragédiích, jak říkala Helix, nebo o milostných vztazích, těch je taky všude plno... :)

5 Orion Orion | Web | 11. srpna 2008 v 22:28 | Reagovat

rozinka: :):):) Jsem jednoho dne prostě měla dobrou náladu no :D :D

Jsem ráda , že vás to baví :):) Ani nevíte jak :)

6 helix helix | Web | 15. prosince 2008 v 22:17 | Reagovat

Čtu si to podruhé.. to je dokonalé! Naprosto! Miluju tvoje povídky! :D Pokračuj! Orion, já sice chápu, že nemáš času nazbyt, ale minutka by se nenašla...? :):)

7 TERY TERY | Web | 17. prosince 2008 v 21:50 | Reagovat

Tak se budu opakovat xD (Ale ono neni na škodu slyšet chválu dvakrát viď ;) :D)

Je to úžasně úžasný a prdlý a máš pravdu je to jiný, než všechny tvý povídky....

Představy, co všechno by jí profesorka mohla udělat mě naprosto dostaly xDD...Aspoň sem tolik nemyslela na ten hlad xD...

A máš štěstí, že sem brzo (!!) dáš to pokračování jinak bych tě ukomentovala! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama